Kliendilehed | Hüpermarketid ja supermarketid | Grossi

Grossi - kliendilehed, ja lahtiolekuajad

Grossi

27.05. – 02.06.2024

Tutvuge infolehega
Grossi

24.05. – 06.06.2024

Tutvuge infolehega
Grossi

20.05. – 26.05.2024

Tutvuge infolehega
Grossi

10.05. – 23.05.2024

Tutvuge infolehega
Grossi

17.05. – 23.05.2024

Tutvuge infolehega

Aegunud infolehed Grossi »

Sellelt lehelt leiate kõik Grossi poe hetkel kehtivad flaierid ja sooduspakkumised. Igal poe voldikult on välja toodud hetkel pakutava kampaania aegumiskuupäev. Pange tähele, et mõned flaieril olevad tooted ei pruugi kampaania ajal müügil olla. Oluline on kontrollida flaieri kehtivuskuupäeva, kuna mõned kampaaniatooted ei pruugi kogu kampaaniaperioodi jooksul saadaval olla. See teabe on väljatoodud infolehes üksikutel lehtedel.

Grossi ehk Grossi Toidukaubad on üks populaarsemaid supermarketite kette Eestis. Kauplus on tuntud oma laia sortimendi ja kvaliteetse kauba poolest, mis teeb sellest ideaalse ostukoha igale kliendile.

Grossi pakub laia kaubavalikut, olgu selleks siis värskeid puu- ja köögivilju, lihatooteid, saiakesi ja leiba või kuivatatud toiduaineid. Lisaks toidukaupadele leiad siit ka kodumasinad, elektroonika, riided, apteegid ja palju muid kodutarbeid. Kauplust iseloomustab tugev pühendumus pakkuda klientidele kõrget kvaliteeti mõistliku hinnaga.

Grossi kliendileht

Kampaanilised uudiskirjad on Grossi kaupluse oluline osa. Igal nädalal ilmub uus leht, mis on täis sooduspakkumisi ja soodushinnaga kaupu. Erilised sooduspakkumised hõlmavad nii uusimaid trende, hooajatooteid kui ka tavalisi toidukaupu ja muid vajalikke asju. Värskeimad voldikud leiate alati meie veebilehelt, kus saate neid sirvida. Soovitame regulaarselt kontrollida uute voldikute kättesaadavust, et te ei jääks kunagi ilma soodsatest pakkumistest

Grossi lahtiolekuajad

Grossi on jaemüügikett, mis hoolib klientide rahulolust ja pakub seetõttu erinevaid ostuvõimalusi. Filiaalid on avatud tavapärastel lahtiolekuaegadel, mis on kohandatud klientide vajadustele. Enamik filiaale on avatud vahemikus 8:00-22:00, kuid igal filiaalil võivad olla erinevad lahtiolekuajad, seega peaksite seda teavet kontrollima Grossi veebisaidilt. Lisaks võimaldavad mõned filiaalid ka veebipõhist ostu sooritada veebilehe kaudu, mis on ideaalne neile, kellel on vähe aega või kes eelistavad mugavamat ostlemist kodust.

Grossi kauplused

Grossi kauplustel on mitu filiaali üle Eesti, mis tagab sulle alati juurdepääsu nende kaupadele ja teenustele. Filiaalide arv kasvab pidevalt, mis näitab nende edu ja populaarsust klientide seas. Lisaks on kauplusel rikkalik ajalugu ja kogemus jaekaubanduses, mis teeb sellest usaldusväärse partneri teie ostude tegemisel. Iga Grossi pood on midagi erilist ja kindlasti naudite selles ketis ostlemist.

Kui otsite sarnaseid kauplusi Eestis, saame soovitada mitmeid võimalusi. Lisaks Grossile leiad ka sellised jaekaubandusketid nagu Lidl, Selver, Maxima ja Rimi, mis pakuvad sarnast tootevalikut ja on samuti kohalike klientide seas populaarsed. Igal neist kauplustest on oma spetsifikatsioonid ja pakkumised, seega on sinu enda otsustada, millise neist valid oma järgmise ostu jaoks.

Ärge unustage regulaarselt külastada meie veebilehte, et saada ajakohaseid infolehti ja muud kasulikku teavet Grossi ja sarnaste kaupluste kohta Eestis. Soovime teile meeldivat ostukogemust ja palju häid pakkumisi!

Muud kauplused

Kas olete juba tutvunud kõigi selle Grossi kaupluse flaierite ja uskumatute pakkumistega? Püsige kursis, klõpsates poe logol ning vaadake lähemalt, milliseid imelisi tooteid ja soodustusi nad pakuvad!

Viimased artiklid

Grill: suvine maitsete ja aroomide sümfoonia

Grill: suvine maitsete ja aroomide sümfoonia

Grillimine on midagi enamat kui lihtsalt toidu valmistamine. See on rituaal, maitsete ja aroomide tähistamine, sõprade ja perega jagamine. See on…

Kevadine koristamine: Kuidas seda targalt ja tõhusalt teha?

Kevadine koristamine: Kuidas seda targalt ja tõhusalt teha?

Kevadel tuleb vastupandamatu soov koristada ja vabaneda talvisest segadusest. Kui mõned meist viskuvad koristamisse entusiastlikult, siis teiste…

5 lihtsat sammu toidu efektiivsemaks kasutamiseks

5 lihtsat sammu toidu efektiivsemaks kasutamiseks

Tänapäeva ühiskonnas on oluline mitte ainult jälgida oma kulusid, vaid ka kodus toitu mõistlikult hallata. Toidu tarbetu raiskamine mitte ainult ei…

Kuidas pärast talve taas vormi saada?

Kuidas pärast talve taas vormi saada?

Pärast mugavustega täidetud talveperioodi on aeg ärkvelolekuks nii kehale kui ka vaimule.