Rimi - kliendilehed, ja lahtiolekuajad

Rimi

Rimi

03.10. – 09.10.2023

Rimi Smart

Rimi Smart

27.09. – 07.10.2023

Rimi

Rimi

05.09. – 02.10.2023

Rimi - Ilu heaks

Rimi - Ilu heaks

05.09. – 02.10.2023

Rimi

Rimi

26.09. – 02.10.2023

leaflets.expiredMetaTitle »

Sellelt lehelt leiate kõik Rimi poe hetkel kehtivad flaierid ja sooduspakkumised. Igal poe voldikult on välja toodud hetkel pakutava kampaania aegumiskuupäev. Pange tähele, et mõned flaieril olevad tooted ei pruugi kampaania ajal müügil olla. Oluline on kontrollida flaieri kehtivuskuupäeva, kuna mõned kampaaniatooted ei pruugi kogu kampaaniaperioodi jooksul saadaval olla. See teabe on väljatoodud infolehes üksikutel lehtedel.

Kui otsite teavet populaarse Eesti poe Rimi kohta, olete jõudnud õigesse kohta. Rimi on üks Eesti juhtivaid jaekaubanduskette, kust leiad suure valiku kaupu nii koduks, söögitegemiseks kui ka isiklikuks hoolduseks. Jalutuskäik läbi selle tipphetkede, sealhulgas praegused flaierid, lahtiolekuajad, veebiostud ja palju muud!

Rimi kohta

Rimi on tuntud oma mitmekesise sortimendi ja kvaliteetsete toodete poolest. Rimi kauplustest leiad värskeid puu- ja köögivilju, kvaliteetset liha ja kala, maitsvaid saiakesi, piimatooteid, suupisteid, jooke ja muid toidukaupu oma igapäevasteks ostudeks. Lisaks toidukaupadele leiad ka laia valiku mitteelustatavaid kaupu, nagu apteegid, puhastusvahendid, majapidamistarbed ja paljud muud tooted, mis muudavad sinu elu lihtsamaks.

Rimi kliendileht

Tegevus on sõna, mida Rimi hästi tunneb. Ta avaldab regulaarselt reklaamlehte, kus on palju häid pakkumisi ja soodushinnaga tooteid. Infolehed ilmuvad iga nädal, mis võimaldab teil olla kursis viimaste pakkumistega. Rimi pakkumised on alati soodsad! Kõik viimased voldikud leiate meie veebilehelt, seega vaadake neid kindlasti regulaarselt. Rimi voldikutest leiate allahindlusi erinevatele kaubakategooriatele, hooajalisi pakkumisi, tuntud kaubamärkide eripakkumisi ja palju muid sooduspakkumisi. Tänu Rimi flaieritele saate oma ostud veelgi tasuvamaks muuta ja raha säästa.

Rimi lahtiolekuajad

Rimi filiaalide lahtiolekuajad on kohandatud vastavalt klientide vajadustele. Rimi filiaalid Eestis avavad tavaliselt varahommikul ja on avatud hiliste õhtutundideni, nii et saate mugavalt ja teile sobival ajal sisseoste teha. Lahtiolekuajad on tõepoolest väga kliendile kohandatud, enamik filiaale on teie jaoks saadaval kella 7:30-st kuni 22:00-ni, kuid see sõltub konkreetsest filiaalist, seega vaadake selle teabe saamiseks Rimi ametlikust veebisaidist. Lisaks pakub Rimi ka veebipõhise ostlemise võimalust, mis on suurepärane alternatiiv neile, kes eelistavad kodust mugavust. Rimi epood on teie jaoks kättesaadav ööpäevaringselt. Lihtsalt külastage nende veebisaiti, valige oma tooted ja tellige need lihtsalt koos võimalusega toimetada otse koju.

Rimi filiaalid

Rimi kettidel on üle Eesti mitmeid filiaale, mis asuvad strateegilistes piirkondades, et klientidel oleks lihtne ligi pääseda. Üle kogu riigi leiate suuremaid Rimi superfiliaale, aga ka väiksemaid Rimi Mini filiaale. Rimi filiaalide arv Eestis suureneb pidevalt, mis näitab nende populaarsust ja usaldusväärsust. Rimi on pikaajaline tegija turul ning on oma kvaliteetse sortimendi, heade hindade ja suurepärase klienditeenindusega võitnud paljude klientide usalduse. Üks tuntumaid ja enim külastatavaid on kindlasti Rimi Tallinna filiaal.

Lisaks Rimile on Eestis mitmeid sarnaseid kette, mis võivad teile huvi pakkuda. Lidl, Maxima, Coop ja Grossi on ühed tuntumad konkurendid. Need kauplused pakuvad sarnast tootevalikut ning on tuntud ka oma soodustuste ja pakkumiste poolest klientidele. Kui olete uudishimulik, milliseid võimalusi need kauplused pakuvad, soovitame teil külastada ka nende veebilehti ja tutvuda nende praeguste flaieritega.

Vaadake kindlasti regulaarselt meie veebisaiti, et te ei jääks ilma viimastest flaieritest ja soodustustest, mida need kauplused pakuvad. Loodame, et ostlemine Rimi ja sarnastes kauplustes on teile meeldiv kogemus, mis on täis kvaliteetseid kaupu ja häid pakkumisi.


Muud kauplused

Kas olete juba tutvunud kõigi selle Rimi kaupluse flaierite ja uskumatute pakkumistega? Püsige kursis, klõpsates poe logol ning vaadake lähemalt, milliseid imelisi tooteid ja soodustusi nad pakuvad!

Viimased artiklid

Kuidas valmistuda sügiseks?

Kuidas valmistuda sügiseks?

Sügiseks valmistumine võib olla meeldiv protsess, mis võimaldab meil nautida selle hooaja ilu.

Veebipoodlemine: Mugav, Kasulik ja Kaasaegne

Veebipoodlemine: Mugav, Kasulik ja Kaasaegne

Interneti arenguga on ostlemine muutunud palju lihtsamaks ja kättesaadavamaks. Veebipoodlemine pakub palju eeliseid, mis meelitavad üha rohkem…

5 viisiä rentoutua raskaan päivän jälkeen

5 viisiä rentoutua raskaan päivän jälkeen

Joskus elämä näyttää loputtomalta velvollisuuksien ja stressin pyörteeltä. Raskaan päivän jälkeen ansaitset kuitenkin levon ja regeneraation, jotta…