Maxima - kliendilehed, ja lahtiolekuajad

Maxima

Maxima

09.11. – 31.12.2023

Tutvuge infolehega
Maxima

Maxima

21.11. – 27.11.2023

Tutvuge infolehega
Maxima

Maxima

14.11. – 20.11.2023

Tutvuge infolehega
Maxima

Maxima

07.11. – 13.11.2023

Tutvuge infolehega
Maxima

Maxima

31.10. – 06.11.2023

Tutvuge infolehega

leaflets.expiredMetaTitle »

Sellelt lehelt leiate kõik Maxima poe hetkel kehtivad flaierid ja sooduspakkumised. Igal poe voldikult on välja toodud hetkel pakutava kampaania aegumiskuupäev. Pange tähele, et mõned flaieril olevad tooted ei pruugi kampaania ajal müügil olla. Oluline on kontrollida flaieri kehtivuskuupäeva, kuna mõned kampaaniatooted ei pruugi kogu kampaaniaperioodi jooksul saadaval olla. See teabe on väljatoodud infolehes üksikutel lehtedel.

Maxima kaupluses leiad laia valiku kaupu erinevatest kategooriatest. Kas vajate värskeid puu- ja köögivilju, piimatooteid, pagaritooteid, lihatooteid või muid toidukaupu, Maxima pakub valikut ja kvaliteeti. Lisaks toidukaupadele leiad ka mitmesuguseid majapidamistooteid, apteeke, elektroonikat, riideid ja palju muud, mis muudavad sinu igapäevaelu lihtsamaks.

Maxima kliendileht

Kui teil on hea meel säästa raha ja saada soodsaid pakkumisi, siis vaadake regulaarselt meie veebilehte. Sellelt leheküljelt leiad regulaarselt uusi ajakohaseid kliendilehti, nii et sul on alati käepärast huvitavad soodustused ja pakkumised erinevatele toodetele ning saad neid mugavalt sirvida. Uudiskirjadest leiad soodsaid pakkumisi toidukaupade, apteekide, kodumasinate, riiete ja paljude teiste asjade kohta, mis võivad sind huvitada. Ärge jääge soodsatest pakkumistest ilma, külastage meie veebilehte regulaarselt, et leida uusimad flaierid.

Maxima lahtiolekuajad

Maxima on uhke selle üle, et on klientidele kättesaadav ja mugav. Enamik filiaale pakub lahtiolekuaegu, mis võimaldavad teil teha oste siis, kui see teile kõige paremini sobib. Tavaliselt on kauplus avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00-17:00, seega ärge kartke tulla ja teha selles kaupluses oste. Maxima e pood ei paku veebipõhist ostlemist, kuid nende veebilehelt leiad palju sooduspakkumisi, klubipreemiaid, Maxima kampaaniaid, võistlusi ja palju huvitavat teavet. Peamiselt leiad sealt kõik Maxima pakkumised.

Maxima filiaalid

Maxima on Eestis väga laialt levinud ja tal on mitu filiaali üle kogu riigi. Maxima hakkas kasvama 90ndatel aastatel ja on sellest ajast alates muutunud üheks kõige populaarsemaks kaubamärgiks Eestis. Maxima hoiab kõrget kvaliteeti ja pakub klientidele meeldivat ostukogemust.

Lisaks Maximale on Eestis mitmeid sarnaseid kauplusekette, millel on samuti lojaalne kliendibaas. Näiteks Rimi, Selver, Grossi ja Lidl on teised populaarsed ketid, mis pakuvad laia kaubavalikut ja häid pakkumisi. Kui otsite alternatiivi Maxima kauplustele, võite ka neid poode vaadata ja leida endale sobivaima.

Kui otsite värskeid flaierid, külastage kindlasti regulaarselt meie veebilehte, kust leiate need alati õigeaegselt. Maxima ootab teie külastust ja me usume, et leiate sellest kauplusest kõik, mida vajate, väga hea hinnaga ja suurepärase kvaliteediga.


Muud kauplused

Kas olete juba tutvunud kõigi selle Maxima kaupluse flaierite ja uskumatute pakkumistega? Püsige kursis, klõpsates poe logol ning vaadake lähemalt, milliseid imelisi tooteid ja soodustusi nad pakuvad!

Viimased artiklid

Tehnoloogia: Pilk Tulevikku

Tehnoloogia: Pilk Tulevikku

Tehnoloogiline edasiminek on inimarengus pidev jõud. See parandab meie elukvaliteeti, muudab meie suhtlusviisi, töötamist ja meelelahutust. Mida…

Kuidas valmistuda sügiseks?

Kuidas valmistuda sügiseks?

Sügiseks valmistumine võib olla meeldiv protsess, mis võimaldab meil nautida selle hooaja ilu.

Veebipoodlemine: Mugav, Kasulik ja Kaasaegne

Veebipoodlemine: Mugav, Kasulik ja Kaasaegne

Interneti arenguga on ostlemine muutunud palju lihtsamaks ja kättesaadavamaks. Veebipoodlemine pakub palju eeliseid, mis meelitavad üha rohkem…

5 viisiä rentoutua raskaan päivän jälkeen

5 viisiä rentoutua raskaan päivän jälkeen

Joskus elämä näyttää loputtomalta velvollisuuksien ja stressin pyörteeltä. Raskaan päivän jälkeen ansaitset kuitenkin levon ja regeneraation, jotta…