Kliendilehed | Hüpermarketid ja supermarketid | Maxima

Maxima - kliendilehed, ja lahtiolekuajad

Maxima

28.05. – 03.06.2024

Tutvuge infolehega
Maxima

21.05. – 27.05.2024

Tutvuge infolehega
Maxima

14.05. – 20.05.2024

Tutvuge infolehega
Maxima

07.05. – 13.05.2024

Tutvuge infolehega

Aegunud infolehed Maxima »

Sellelt lehelt leiate kõik Maxima poe hetkel kehtivad flaierid ja sooduspakkumised. Igal poe voldikult on välja toodud hetkel pakutava kampaania aegumiskuupäev. Pange tähele, et mõned flaieril olevad tooted ei pruugi kampaania ajal müügil olla. Oluline on kontrollida flaieri kehtivuskuupäeva, kuna mõned kampaaniatooted ei pruugi kogu kampaaniaperioodi jooksul saadaval olla. See teabe on väljatoodud infolehes üksikutel lehtedel.

Maxima kaupluses leiad laia valiku kaupu erinevatest kategooriatest. Kas vajate värskeid puu- ja köögivilju, piimatooteid, pagaritooteid, lihatooteid või muid toidukaupu, Maxima pakub valikut ja kvaliteeti. Lisaks toidukaupadele leiad ka mitmesuguseid majapidamistooteid, apteeke, elektroonikat, riideid ja palju muud, mis muudavad sinu igapäevaelu lihtsamaks.

Maxima kliendileht

Kui teil on hea meel säästa raha ja saada soodsaid pakkumisi, siis vaadake regulaarselt meie veebilehte. Sellelt leheküljelt leiad regulaarselt uusi ajakohaseid kliendilehti, nii et sul on alati käepärast huvitavad soodustused ja pakkumised erinevatele toodetele ning saad neid mugavalt sirvida. Uudiskirjadest leiad soodsaid pakkumisi toidukaupade, apteekide, kodumasinate, riiete ja paljude teiste asjade kohta, mis võivad sind huvitada. Ärge jääge soodsatest pakkumistest ilma, külastage meie veebilehte regulaarselt, et leida uusimad flaierid.

Maxima lahtiolekuajad

Maxima on uhke selle üle, et on klientidele kättesaadav ja mugav. Enamik filiaale pakub lahtiolekuaegu, mis võimaldavad teil teha oste siis, kui see teile kõige paremini sobib. Tavaliselt on kauplus avatud esmaspäevast reedeni kell 9:00-17:00, seega ärge kartke tulla ja teha selles kaupluses oste. Maxima e pood ei paku veebipõhist ostlemist, kuid nende veebilehelt leiad palju sooduspakkumisi, klubipreemiaid, Maxima kampaaniaid, võistlusi ja palju huvitavat teavet. Peamiselt leiad sealt kõik Maxima pakkumised.

Maxima filiaalid

Maxima on Eestis väga laialt levinud ja tal on mitu filiaali üle kogu riigi. Maxima hakkas kasvama 90ndatel aastatel ja on sellest ajast alates muutunud üheks kõige populaarsemaks kaubamärgiks Eestis. Maxima hoiab kõrget kvaliteeti ja pakub klientidele meeldivat ostukogemust.

Lisaks Maximale on Eestis mitmeid sarnaseid kauplusekette, millel on samuti lojaalne kliendibaas. Näiteks Rimi, Selver, Grossi ja Lidl on teised populaarsed ketid, mis pakuvad laia kaubavalikut ja häid pakkumisi. Kui otsite alternatiivi Maxima kauplustele, võite ka neid poode vaadata ja leida endale sobivaima.

Kui otsite värskeid flaierid, külastage kindlasti regulaarselt meie veebilehte, kust leiate need alati õigeaegselt. Maxima ootab teie külastust ja me usume, et leiate sellest kauplusest kõik, mida vajate, väga hea hinnaga ja suurepärase kvaliteediga.


Muud kauplused

Kas olete juba tutvunud kõigi selle Maxima kaupluse flaierite ja uskumatute pakkumistega? Püsige kursis, klõpsates poe logol ning vaadake lähemalt, milliseid imelisi tooteid ja soodustusi nad pakuvad!

Viimased artiklid

Grill: suvine maitsete ja aroomide sümfoonia

Grill: suvine maitsete ja aroomide sümfoonia

Grillimine on midagi enamat kui lihtsalt toidu valmistamine. See on rituaal, maitsete ja aroomide tähistamine, sõprade ja perega jagamine. See on…

Kevadine koristamine: Kuidas seda targalt ja tõhusalt teha?

Kevadine koristamine: Kuidas seda targalt ja tõhusalt teha?

Kevadel tuleb vastupandamatu soov koristada ja vabaneda talvisest segadusest. Kui mõned meist viskuvad koristamisse entusiastlikult, siis teiste…

5 lihtsat sammu toidu efektiivsemaks kasutamiseks

5 lihtsat sammu toidu efektiivsemaks kasutamiseks

Tänapäeva ühiskonnas on oluline mitte ainult jälgida oma kulusid, vaid ka kodus toitu mõistlikult hallata. Toidu tarbetu raiskamine mitte ainult ei…

Kuidas pärast talve taas vormi saada?

Kuidas pärast talve taas vormi saada?

Pärast mugavustega täidetud talveperioodi on aeg ärkvelolekuks nii kehale kui ka vaimule.