Kliendilehed | Hüpermarketid ja supermarketid | Lidl

Lidl - kliendilehed, ja lahtiolekuajad

Lidl

27.05. – 02.06.2024

Tutvuge infolehega
Lidl

23.05. – 26.05.2024

Tutvuge infolehega
Lidl

20.05. – 26.05.2024

Tutvuge infolehega

Aegunud infolehed Lidl »

Sellelt lehelt leiate kõik Lidl poe hetkel kehtivad flaierid ja sooduspakkumised. Igal poe voldikult on välja toodud hetkel pakutava kampaania aegumiskuupäev. Pange tähele, et mõned flaieril olevad tooted ei pruugi kampaania ajal müügil olla. Oluline on kontrollida flaieri kehtivuskuupäeva, kuna mõned kampaaniatooted ei pruugi kogu kampaaniaperioodi jooksul saadaval olla. See teabe on väljatoodud infolehes üksikutel lehtedel.

Tere tulemast meie kodulehele, kus toome teile värskeimat infot Lidli kohta Eestis! Me räägime sulle kõike, mida selle kaupluse kohta teada pead, alates selle laiast tootevalikust kuni viimaste sooduspakkumisi täis prospektideni.

Astu sisse Lidli maailma ja avasta lõputud võimalused. See pood on tuntud oma mitmekesise ja kvaliteetse tootevaliku poolest. Meie riiulitelt leiate värskeid puu- ja köögivilju, värskeid küpsetisi, piimatooteid, lihaspetsialiste ja isegi taimetoidu- ja vegantooteid. Lisaks saad soodsate hindadega osta ka apteegitarbeid, kodutarbeid, tarbeelektroonikat ja palju muid tooteid. Lidlist leiad kõik, mida igapäevaeluks vajad.

Lidli kliendileht

Kampaanialehti on Lidli üks suurimaid atraktsioone. Lidli kliendileht ilmuvad regulaarselt igal nädalal ja on täis hämmastavaid pakkumisi, millega saad igal ostul raha kokku hoida. Voldikutes saad valida paljude toodete, sealhulgas värskete toiduainete, apteekide, rõivaste ja paljude muude toodete vahel. Voldikud on saadaval meie veebilehel, kus saate neid regulaarselt vaadata ja mitte ühtegi sooduspakkumist vahele jätta.

Lidli lahtiolekuajad

Lidli külastades ei pea te muretsema lahtiolekuaegade pärast. Filiaalid on avatud suure osa päevast, et anda sulle maksimaalne paindlikkus ostude tegemisel, tavaliselt vahemikus 8-22.00. Lisaks pakub Lidl ka veebipõhist ostmist, nii et saad mõnda toodet mugavalt koju tellida. Vaid paari klikiga on sinu lemmiktooted teel sinu juurde. Selle teenuse abil saate hõlpsasti ja mugavalt sisseoste teha nii tööl, kodus kui ka teel olles.

Lidli kauplused

Lidl on üks populaarsemaid kauplusi Eestis ja selle filiaalide võrk laieneb pidevalt. Tallinna filiaalid on populaarsed, Lidlit eristab kvaliteetse toote ja suurepärase klienditeeninduse pakkumine. Selleks, et teid kõige paremini teenindada, püüab Lidl pidevalt täiustada ja kohaneda teie vajadustega.

Kui otsite suurepärast kauplust, kus on mitmekesine tootevalik, suurepärased pakkumised ja paindlik ostlemine, on Lidl just see, mida vajate. Külasta Lidli kauplust ja veendu ise, miks see on üks populaarsemaid kauplusi Eestis. Ära unusta hoida silma peal meie kodulehel, et saada ajakohast teavet Lidli infolehtede ja uudiste kohta.

Lisaks Lidlile on Eestis mitmeid sarnaseid kauplusi, tutvu selliste kaupluste nagu Coop, Maxima, Grossi või Rimi reklaamlehtedega.


Muud kauplused

Kas olete juba tutvunud kõigi selle Lidl kaupluse flaierite ja uskumatute pakkumistega? Püsige kursis, klõpsates poe logol ning vaadake lähemalt, milliseid imelisi tooteid ja soodustusi nad pakuvad!

Viimased artiklid

Grill: suvine maitsete ja aroomide sümfoonia

Grill: suvine maitsete ja aroomide sümfoonia

Grillimine on midagi enamat kui lihtsalt toidu valmistamine. See on rituaal, maitsete ja aroomide tähistamine, sõprade ja perega jagamine. See on…

Kevadine koristamine: Kuidas seda targalt ja tõhusalt teha?

Kevadine koristamine: Kuidas seda targalt ja tõhusalt teha?

Kevadel tuleb vastupandamatu soov koristada ja vabaneda talvisest segadusest. Kui mõned meist viskuvad koristamisse entusiastlikult, siis teiste…

5 lihtsat sammu toidu efektiivsemaks kasutamiseks

5 lihtsat sammu toidu efektiivsemaks kasutamiseks

Tänapäeva ühiskonnas on oluline mitte ainult jälgida oma kulusid, vaid ka kodus toitu mõistlikult hallata. Toidu tarbetu raiskamine mitte ainult ei…

Kuidas pärast talve taas vormi saada?

Kuidas pärast talve taas vormi saada?

Pärast mugavustega täidetud talveperioodi on aeg ärkvelolekuks nii kehale kui ka vaimule.