Kliendilehed | Hüpermarketid ja supermarketid | Pepco

Pepco - kliendilehed, ja lahtiolekuajad

Pepco

09.05. – 22.05.2024

Tutvuge infolehega

Aegunud infolehed Pepco »

Sellelt lehelt leiate kõik Pepco poe hetkel kehtivad flaierid ja sooduspakkumised. Igal poe voldikult on välja toodud hetkel pakutava kampaania aegumiskuupäev. Pange tähele, et mõned flaieril olevad tooted ei pruugi kampaania ajal müügil olla. Oluline on kontrollida flaieri kehtivuskuupäeva, kuna mõned kampaaniatooted ei pruugi kogu kampaaniaperioodi jooksul saadaval olla. See teabe on väljatoodud infolehes üksikutel lehtedel.

Tere tulemast meie veebilehele, kus pakume teile ajakohast teavet Pepco Eesti kohta. Kui olete uudishimulik, milliseid kaupu saate sellest kauplusekettist osta, siis olete jõudnud õigesse kohta. Pepco on tuntud kauplus, kust leiad laia valikut tooteid nii kodu-, moe-, aia- kui ka paljudest teistest kategooriatest. Nende tootevalik on keskendunud taskukohastele ja kvaliteetsetele toodetele, mis rahuldavad klientide igapäevaseid vajadusi.

Pepco kliendileht

Kui olete uudishimulik viimaste pakkumiste ja sooduspakkumiste suhtes, siis huvitavad teid Pepco sooduskirjad. Need flaierid avaldatakse regulaarselt ja on täis suurepäraseid pakkumisi ja soodustusi. Neis leiate teavet viimaste kollektsioonide kohta, mis käsitlevad sisustust, rõivaid, jalanõusid, aksessuaare ja paljusid muid tooteid, mis võivad teile huvi pakkuda. Pepco klientide uudiskirjad on kättesaadavad meie veebisaidil, kus saate neid regulaarselt jälgida ja teada saada viimaseid moe- ja kodutrendide ja tipphetkede kohta. Soovitame teil regulaarselt meie veebisaiti külastada, et te ei jääks ilma ühestki suurepärasest pakkumisest.

Pepco lahtiolekuajad

Pepco hoolib ka oma klientide mugavusest ja püüab seetõttu pakkuda ostude tegemisel piisavalt paindlikkust. Filiaalide lahtiolekuajad on kohandatud vastavalt klientide vajadustele, tavaliselt on filiaalid avatud vahemikus 9:00-19:00. Kuigi kauplus ei paku veel veebipõhist ostmist, saate vähemalt nende veebilehel näha kõiki pakutavaid tooteid ja lisada need oma lemmikute hulka. 

Pepco filiaalid

Eestis leidub mitmeid Pepco filiaale, mis asuvad üle kogu territooriumi. See jaemüügikett on kohalike seas populaarne. Oma pideva kasvu ja laieneva sortimendiga on Pepco saavutanud tugeva turupositsiooni. Populaarsete filiaalide hulka kuuluvad Pepco Tallinn, Pepco Rapla ja Pepco Tartu.

Lisaks Pepco kauplustele on Eestis veel teisigi sarnaseid kauplusi, mis võivad teile huvi pakkuda. Kui oled taskukohaste rõivaste, jalanõude ja aksessuaaride fänn, võid märgata ka teisi kauplusi, mis pakuvad sarnast valikut. Näiteks Lidlil on samuti suur valik kodutarvikuid ja riideid, seega vaata kindlasti meie kodulehe kliendikirjeldusi. Bauhaus aitab sul ka oma kodu mugavamaks ja ilusamaks muuta. Alati on hea lasta end valikust ära rikkuda ning võrrelda hindu ja pakkumisi, seega tasub kindlasti uurida ka teisi kauplusi, et valida endale parim valik.

Pepco on üks väheseid poode, kust leiad kvaliteetseid tooteid väga soodsate hindadega. Tooted on ka kaasaegse disaini ja praktilise kasutusega, seega tasub neid alati osta. Ärge unustage regulaarselt külastada meie veebisaiti, et leida jooksvaid sooduspakkumisi ja muud teavet, mis võib teile huvi pakkuda. Kui otsite taskukohaseid ja kvaliteetseid kodu- ja moekaupu, on Pepco teie jaoks suurepärane valik.


Muud kauplused

Kas olete juba tutvunud kõigi selle Pepco kaupluse flaierite ja uskumatute pakkumistega? Püsige kursis, klõpsates poe logol ning vaadake lähemalt, milliseid imelisi tooteid ja soodustusi nad pakuvad!

Viimased artiklid

Grill: suvine maitsete ja aroomide sümfoonia

Grill: suvine maitsete ja aroomide sümfoonia

Grillimine on midagi enamat kui lihtsalt toidu valmistamine. See on rituaal, maitsete ja aroomide tähistamine, sõprade ja perega jagamine. See on…

Kevadine koristamine: Kuidas seda targalt ja tõhusalt teha?

Kevadine koristamine: Kuidas seda targalt ja tõhusalt teha?

Kevadel tuleb vastupandamatu soov koristada ja vabaneda talvisest segadusest. Kui mõned meist viskuvad koristamisse entusiastlikult, siis teiste…

5 lihtsat sammu toidu efektiivsemaks kasutamiseks

5 lihtsat sammu toidu efektiivsemaks kasutamiseks

Tänapäeva ühiskonnas on oluline mitte ainult jälgida oma kulusid, vaid ka kodus toitu mõistlikult hallata. Toidu tarbetu raiskamine mitte ainult ei…

Kuidas pärast talve taas vormi saada?

Kuidas pärast talve taas vormi saada?

Pärast mugavustega täidetud talveperioodi on aeg ärkvelolekuks nii kehale kui ka vaimule.