Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi Rimi

Rimi - Naudi Suve kehtib alates 24.05.2023

Rimi poe flaier, mis kehtib vahemikus 24.05.2023 kuni 03.06.2023, pakub kõiki eritooteid 57 lehtedel. Vaadake kogu infolehte, et kõikide Rimi - Naudi Suve pakutavate hetkepakkumiste kohta teada saada.

Kui olete juba Rimi voldikut, mis kehtib vahemikus Kolmapäeviti kuni 03.06.2023, näinud ning olete huvitatud mõne muu perioodi vaatamisest, saate infolehe kohal oleval poe logol klõpsates tagasi Rimi - Naudi Suve kõikide voldikute loendisse naaseda. See annab võimaluse valida kõigi hetkel kehtivate ja tulevaste pakkumiste hulgast. Kui soovite vaadata teiste poodide flaiereid, siis kõige lihtsam on klõpsata lehe ülaosas asuval MrOferto logole. Logo peale klõpsamine viib teid saidi avalehele, kus kuvatakse teie piirkonna kõige populaarsemad kaubamärgid ja nende pakkumised.

MrOfertost annab teile ka näpunäiteid, mis aitavad teie ostukogemust lihtsamaks muuta! Näputäidete hulgas antakse juhiseid, kuidas saate oma lemmikroogi valmistada või pakutakse igapäevaste toidukordade jaoks välja uusi ideid ja inspiratsiooni. Kogu see teave on leitav meie ajakirjas.

Viimased artiklid