Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima Maxima

Maxima kehtib alates 23.05.2023

Maxima poe flaier, mis kehtib vahemikus 23.05.2023 kuni 29.05.2023, pakub kõiki eritooteid 32 lehtedel. Vaadake kogu infolehte, et kõikide Maxima pakutavate hetkepakkumiste kohta teada saada.

Kui olete juba Maxima voldikut, mis kehtib vahemikus Teisipäev kuni 29.05.2023, näinud ning olete huvitatud mõne muu perioodi vaatamisest, saate infolehe kohal oleval poe logol klõpsates tagasi Maxima kõikide voldikute loendisse naaseda. See annab võimaluse valida kõigi hetkel kehtivate ja tulevaste pakkumiste hulgast. Kui soovite vaadata teiste poodide flaiereid, siis kõige lihtsam on klõpsata lehe ülaosas asuval MrOferto logole. Logo peale klõpsamine viib teid saidi avalehele, kus kuvatakse teie piirkonna kõige populaarsemad kaubamärgid ja nende pakkumised.

MrOfertost annab teile ka näpunäiteid, mis aitavad teie ostukogemust lihtsamaks muuta! Näputäidete hulgas antakse juhiseid, kuidas saate oma lemmikroogi valmistada või pakutakse igapäevaste toidukordade jaoks välja uusi ideid ja inspiratsiooni. Kogu see teave on leitav meie ajakirjas.

Viimased artiklid